Radio Taxi Lublin nr 1 w Lublinie.
Najtańsze taksi w Lublinie. Szybko, tanio, komfortowo

Zakupy z wniesieniem na telefon

Gorszy dzień, nie chce Ci się wyjść z domu, a pogoda do tego nie zachęca? Chcielibyśmy poinformować, że wykonamy za Ciebie zakupy – alkohol, papierosy oraz drobne artykuły spożywcze to nie problem! Zadzwoń i zamów usługę z wniesieniem do domu!

Zakupy
  • 20,00 zł za wykonanie zakupów
  • Zadzwoń - 695-919-919

dots
Wniesienie

Zakupy z dostawą do domu w Lublinie

Taksówka w dzisiejszych czasach, to nie tylko pojazd do przewożenia osób, ale prawdziwy pomocnik. Dlaczego? Wystarczy zadzwonić i poprosić o drobne zakupy, a kierowca chętnie je zrobi i przywiezie pod wskazany adres. Takie zakupy z dostawą do domu, są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą z różnych powodów wychodzić z domu. Zakup z dowozem w Lublinie sprawdzi się w przypadku ludzi chorych lub starszych, które mają coraz mniej sił i nie mogą same wybrać się do sklepu . Jest to tym bardziej korzystne, że taxi zakupy może dokonać w kilku sklepach i wszystkie potrzebne rzeczy zawieźć w jedno miejsce. Osoby starsze potrafią okazywać wdzięczność i docenianie za taką pomoc i miłą obsługę. Przełoży się to na stałe zlecenia z ich strony, oraz na wzrost klientów, ze względu na rekomendacje usług taksówkarskich innym osobom w podobnej sytuacji.

Dla kogo oferta Taxi zakupy?

Zakupy na telefon są idealnym rozwiązaniem w sytuacjach nagłych i kryzysowych, ale też dla ludzi , którzy całe dnie pracują i nie mają czasu na długie zakupy, a potrzebują mieć pełną lodówkę, żeby wykarmić rodzinę. Sytuacja, w której szczególnie przydatna jest pomoc taksówkarza , to np taka, kiedy w trakcie ważnej uroczystości zabraknie jakiegoś produktu, który jest niezbędny np. napoju rozweselającego, a nikt nie chce, bądź nie może opuścić imprezy. Jest to idealny moment, żeby zadzwonić po zakupy z dowozem. Uroczystość zostanie uratowana a goście pozostaną w dobrych nastrojach.

Zakupy z dowozem w Lublinie

Oferując zakupy z dowozem w Lublinie firma taksówkarska wykazuje szczególną troskę o każdego klienta. Począwszy od przewozu małych dzieci, zwierzęcych pupili, do chorych i sędziwych osób. Być może sam nie jesteś w podeszłym wieku, ale masz np. rodziców, którzy wymagają pomocy, a ty nie zawsze możesz być w każdej chwili do ich dyspozycji, a nasi taksówkarze tak- o każdej porze dnia i nocy.

Zapisz nasz numer telefonu już dziś, zanim znajdziesz się w potrzebie i nie będziesz wiedział co zrobić! Zrobienie drobnych czy nawet większych zakupów nie będzie problemem, a mili taksówkarze zrealizują taką usługę z przyjemnością!

Zakupy z dowozem – szybko, wygodnie i bez kolejek
Dostarczamy zakupy z dowozem z sieci handlowych oraz restauracji.

Zadzwoń