Radio Taxi Lublin nr 1 w Lublinie.
Najtańsze taksi w Lublinie. Szybko, tanio, komfortowo

Przewóz zwierząt

Musisz przemieścić się ze swoim czworonogiem? Dla nas to nie problem! Uwielbiamy zwierzęta tak samo jak Ty i z chęcią je przewozimy! Dodatkowa opłata? Nie u nas! Twój pupil z nami jedzie za darmo! Zadzwoń i zamów!

Wizyta u lekarza weterynarii, wakacje w towarzystwie ukochanego czworonoga lub wyjazd do znajomych to jedynie kilka powodów, dla których czasem potrzebujemy skorzystać z wygodnego transportu oferowanego przez Radio Taxi Lublin. 

Oferta: Przewóz zwierząt

Aby podróż taksówką w Lublinie z pupilem przebiegła bez komplikacji, powinien być on przewożony w taki sposób, by nie uszkodził ani nie zanieczyścił pojazdu, nie skrzywdził siebie oraz nie zagrażał bezpieczeństwu. Idealnym na tą okazję rozwiązaniem jest stosowanie tzw. transportera, czyli klatki przewozowej. W przypadku zwierzaków o większych gabarytach proszę powiadomić o tym dyspozytora przy składaniu zlecenia na przewóz.

Przewóz zwierząt taksówką może być przyjemny i bezproblemowy – pod warunkiem, że właściwie go zaplanujemy.

Co warto wiedzieć:

Wzajemny szacunek:

Nasza firma kocha zwierzęta, ale to, że z chęcią je przewozimy nie oznacza, że wszystko jest dozwolone. Zasady kultury, szacunku i dobrego wychowania wymagają, aby do taksówki wsiąść z zwierzakiem czystym i odpowiednio przygotowanym do jazdy.

Zasady przewozu zwierząt:

Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo zarówno Państwa, zwierzątka i kierowcy. Jeśli pupil nie jest malutki zalecamy przewóz w specjalnym transporterze. To bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich – dla zwierzaka, dla pasażerów i dla kierowcy. Zamawiając taksówkę dla dużego zwierzaka warto zdecydować się na większe auto, będzie wygodniej i bezpieczniej.

Zadzwoń