Radio Taxi Lublin nr 1 w Lublinie.
Najtańsze taksi w Lublinie. Szybko, tanio, komfortowo
img

Awaryjne odpalenie samochodu

Samochód pozostawiony na światłach, słaby akumulator? To nie problem! Zadzwoń i zamów usługę odpalenia samochodu za pomocą kabli rozruchowych. Nasz kierowca pojawi się w ciągu kilku minut, a Ty spokojnie dotrzesz do domu!
Kable do samochodu
Kable do samochodu
Przewody rozruchowe te wręcz wybawienie w sytuacji gdy samochód odmówi posłuszeństwa na ulicach miasta. Dzięki nim przeniesiemy go ze sprawnego do rozładowanego akumulatora.
Tylko 20 zł!
Tylko 20 zł!
Koszt awaryjnego odpalenia samochodu przy użyciu kabli przez naszych kierowców taksówek jest minimalny przy kosztach wezwania na miejsce mechanika lub lawety. U Nas to tylko 20 zł.
Pomoc w Lublinie
Pomoc w Lublinie
Możemy pomóc Ci tam gdzie są obecnie nasi kierowcy. Najczęściej jest to strefa miasta Lublin ale poza miastem też możemy dojechać.
Czas dojazdu
Czas dojazdu
Od momentu zgłoszenia do czasu przyjazdy taksi mija często tylko 10 - 15 minut.

Lepiej zapobiegać 

Specjaliści zalecają aby przez zimą skontrolować stan akumulatora. Takie rutynowe sprawdzenie powinno mieć też miejsce gdy nas samochód porusza się po ulicach Lublina już dłuższy czas. Sami możemy sprawdzić, w jakim stanie są klemy i bieguny. W sytuacji gdy odkryjemy, że są pokryte nagarem, powinniśmy starannie je oczyścić i zabezpieczyć wazeliną techniczną. Taki zabieg sprawi, że przepływ prądu między akumulatorem a instalacją elektryczną samochodu będzie lepszy. Technicznej analizy dokonamy w prawie każdym zakładzie mechanicznym. Oczywiście, na wszelki wypadek możemy zakupić kable do awaryjnego uruchomienia samochodu. W Lublinie można dostać je w każdym praktycznie sklepie z akcesoriami do samochodu. 

Rozładowany akumulator, samochód nie odpala – dzwonimy po taksówkę

Bezpośrednio po zauważeniu pierwszych niepokojących objawów rozładowania akumulatora, powinniśmy przede wszystkim wyłączyć wszystkie urządzenia pobierające prąd w samochodzie. Nawiew i radio to pierwsze oczywiste odbiorniki prądu ale takie elementy jak  ogrzewanie szyb czy lusterek, klimatyzacja czy światła też pobierają określoną dawkę prądu. 

Kiedy jednak auto nie odpala a my na przykład znajdujemy się na jednej z ruchliwych ulic Lublina najszybszą opcją jest zadzwonić po taksówkę. Oczywiście można wezwać lawetę ale koszty dojazdu będą na pewno wyższe ale też czas. Nasza firma taksówkarska posiada blisko 100 samochodów na terenie Lublina. Duża większość z nich posiada kable do awaryjnego odpalenia samochodu dlatego już po kilku minutach możemy odpalić Twój samochód.

Właściwe podłączenie kabli jest bardzo ważne

Kierowca naszej taksówki jest bardzo dobrze zaznajomiony z specyfiką podpięcia kabli do awaryjnego rozruchu samochodu. Bardzo ważna jest odpowiednia kolejność podłączania kabli. Najpierw łączymy przewód dodatni (oznaczany kolorem czerwonym) z klemą akumulatora oznaczoną plusem w sprawnym pojeździe. Należy zachować szczególną ostrożność, żeby drugi koniec kabla nie dotknął jakiejś metalowej części, bo dojdzie do zwarcia. Podłączamy go do dodatniego bieguna rozładowanej baterii. Należy tutaj zaznaczyć, że kable rozruchowe odłączamy dokładnie odwrotnie niż je podłączaliśmy na samym początki. W pierwszej kolejności zdejmujemy końcówkę z minusa (kolor czarny) z akumulatora biorcy, później z plusa (kolor czerwony) z naszej taksówki.

Zadzwoń